Haber

AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Yaşar göreve başladı

AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı olarak atanan Metin Yaşar göreve başladı.

İlçe Merkezinde düzenlenen süre teslim töreninde konuşan Yaşar, 2024 yerel seçimlerinde Kemalpaşa’da seçimin kazanılması için çalışacaklarını belirterek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın özel bir talebi olduğunu belirtti. Bu talep şuydu: Kemalpaşa Belediyesi’nin yeniden AK Parti’ye devredilmesi üzerine omuzlarımıza büyük bir yük bindi ve “Sorumluluğu aldık. Bu istek bizim için onurdur. Cumhurbaşkanımızın isteğini yerine getirerek belediye başkanlığını alıp belediye başkanımıza sunmak istiyorum. Ailem olarak bunu sizlere güvenle söylüyorum ve bundan eminim.” dedi.

İlçe merkezindeki Atatürk Anıtı’na yapılan saldırıyı kınayan Yaşar, “Mustafa Kemal Atatürk bizim kıymetlimizdir, değerimizdir. Herkes şunu bilsin ki ben hepimiz gibi bir Türk çocuğuyum, Atatürkçüyüm, Atatürk’ün bir nesliyim” . Biz herkesten daha Atatürkçüyüz.” sözlerini kullandı.

Kemalpaşa Belediye Başkanlığı adaylığını açıklayan ve ilçe belediye başkanlığından istifa eden Mustafa Baş, Yaşar’ı tebrik ederek başarılar diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu