Haber

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Avrupa Parlamentosu yetkililerine teşekkür etti

CHP Lideri Özgür Özel, genel başkanlığa seçilmesinin ardından kendisini tebrik eden Avrupa Parlamentosu Sosyalist ve Demokratlar Kümelenmesi Lideri ve Avrupa Sosyalist Partisi (PES) Birinci Başkan Yardımcısı Iratxe Garcia Perez ile Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Nacho Sanchez Amor’a teşekkür etti.

CHP Lideri Özgür Özel, lider seçilmesinin ardından bu akşam sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Avrupa Parlamentosu Sosyalist ve Demokratlar Kümelenmesi Lideri ve Avrupa Sosyalist Partisi (PES) Birinci Genel Başkan Yardımcısı Iratxe Garcia Perez’e teşekkür etti. ve Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Nacho Sanchez Amor. Teşekkür etti.

Özel’in kendisini tebrik eden Garcia Perez’e teşekkür ettiği açıklama şöyle:

“Nazik sözleriniz için teşekkür ederim Iratxe Garcia Perez. İlk fırsatta Avrupa Parlamentosu’na memnuniyetle katılacağım. (Nazik sözleriniz için teşekkür ederim Iratxe Garcia Perez. İlk fırsatta memnuniyetle Avrupa Parlamentosu’na katılacağım.)”

Özel, kendisini tebrik eden Sanchez Amor’a şu şekilde teşekkür etti:

“Nacho Sanchez Amor’u nazik tebrikleriniz için çok teşekkür ederim. Sık sık iletişim halinde kalmayı sabırsızlıkla bekliyorum. (Nacho Sanchez Amor’u nazik tebrikleriniz için çok teşekkür ederim. Sık sık iletişim kurmayı sabırsızlıkla bekliyorum.)”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu