Ekonomi

GoPro, Quik masaüstü uygulamasını ve yeni Premium+ katmanını piyasaya sürüyor

SAN MATEO, Kaliforniya – GoPro, Inc. (NASDAQ: GPRO), kullanıcıları için cihazlar arası içerik oluşturmayı geliştirmeyi amaçlayan Quik uygulamasının macOS sürümünü yayınladı. Şirket ayrıca, mevcut GoPro hizmetini ek özelliklerle zenginleştiren, yıllık 99,99 ABD doları tutarındaki yeni bir abonelik katmanı olan Premium+’ı da tanıttı.

Quik masaüstü uygulaması, kullanıcıların projeleri bir cihazda düzenlemeye başlamasını, başka bir cihazda tamamlamasını ve uygulamanın taşınabilir sürümüyle sorunsuz bir şekilde senkronize edilmesini sağlar. Gelişmiş düzenleme araçlarını, otomatik vurgu görüntüsü oluşturmayı ve düzenlemeleri müzikle uyumlu hale getiren vuruş senkronizasyonunu içerir. Uygulama, GoPro görüntüleri için sınırsız bulut depolama alanından, buluta otomatik yüklemelerden ve sezgisel medya yönetimi araçlarından yararlanan GoPro aboneleri için ücretsizdir.

Premium+ aboneleri, HyperSmooth Pro görüntü sabitleme özelliğinin ve herhangi bir kamerayla çekilen görüntüler için ekstra 500 GB bulut depolamanın eklenmesiyle standart Premium katmanının tüm avantajlarından yararlanır.

GoPro CEO’su Nicholas Woodman, Quik’in kullanışlılığını ve gelişmiş yeteneklerini vurguladı ve şunları söyledi: “Yeni Quik masaüstü uygulamamız, mobil uygulamamız ve bulutumuzla senkronize oluyor ve GoPro’yu hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey yaratıcılar için mükemmel içerik oluşturma çözümü haline getiriyor.”Şirketin uygulamayı yapay zeka ve bilgisayarlı görme teknolojileriyle geliştirme konusundaki kararlılığının altını çizdi.

Bu makaledeki bilgiler bir basın bültenine dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu