Teknoloji

Kaspersky, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Bölgesi Genel Müdürü olarak Toufic Derbass’ı atadı

Kaspersky, deneyimli BT lideri Toufic Derbass’ı Orta Doğu, Türkiye ve Afrika (META) bölgesinin Genel Müdürü olarak atadı. Yaklaşık otuz yıllık deneyimiyle Toufic, Kaspersky’nin 16 yılı aşkın süredir güçlü bölgesel varlığını geliştirmeyi hedefliyor ve şirket B2B ve büyük kurumsal iş segmentini önümüzdeki beş yıl içinde ikiye katlamayı hedefliyor.

Toufic, dijitalleşmeyi hızla benimseyen META bölgesinde Kaspersky’nin ödüllü ürün ve hizmetlerini tanıtmanın yanı sıra bölgedeki kamu kurumları ve politika yapıcılarla ilişkileri geliştirmeye kararlıdır. Toufic’in çabaları bölgede siber güvenlik farkındalığını artırmaya odaklanacak ve Kaspersky’nin daha güvenli bir dünya inşa etme misyonuna katkıda bulunacak.

Kaspersky’ye katılmadan önce Toufic, çok uluslu yazılım şirketlerinde başkanlık pozisyonlarında bulundu ve önde gelen özel ve kamu sektörü kuruluşlarıyla stratejik ortaklıklar ve yönetici ilişkiler kurarak işletmelerin ölçeklendirilmesinden sorumluydu.

Kaspersky META Genel Müdürü Toufic Derbass, atanması hakkında şunları söyledi: “Dünya çapında yenilikçiliğiyle tanınan ve 26 yılı aşkın bir mirasa sahip bir markaya liderlik etmekten onur ve heyecan duyuyorum. Kaspersky’nin Orta Doğu’daki güçlü pazar ayak izi , Türkiye ve Afrika bölgesi teknolojiyi hayata geçiriyor.” “Bu, insan uzmanlığını harmanlayan ürün ve hizmetlerinin genişliğinin ve kalitesinin bir kanıtıdır. Kaspersky için vizyonum, bölgedeki devrim niteliğindeki Siber Bağışıklık konsepti gibi benzersiz yeteneklerini yeniden tasarlamada önemli bir rol oynamaktır. siber güvenlik.”

Kaspersky Küresel Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Robert Cataldo şunları ekledi: “Toufic’i şirketimize davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz birkaç yılda Kaspersky’nin bölgedeki operasyonları, pazar ayak izinin her yıl genişlemesiyle birlikte yükselişe geçti. Toufic’in kapsamlı deneyimi ve “Çakışan fiyatlarıyla Kaspersky’nin, umut verici fırsatlarla potansiyelini daha da ortaya çıkarmak için mükemmel bir seçim olduğuna inanıyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu