Ekonomi

Papara’dan Gazze’ye 15 milyon TL insani yardım

Türkiye’nin önde gelen finansal teknoloji şirketlerinden Papara, Türk Kızılayı’nın “Filistin’in Yaralarını Birlikte Saralım” kampanyasına katılarak Gazze’ye 15 milyon TL insani yardım sağlayacağını duyurdu.

 

Türkiye’nin önde gelen finansal teknoloji şirketlerinden Papara, Türk Kızılayı’nın Filistin’in Yaralarını Birlikte Saralım kampanyasına katılarak sivil Filistin halkının yaralarını sarmak için Gazze’ye 15 milyon TL insani yardım sağlayacağını duyurdu. Papara’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Gazze’de yaşanan insani krizi ve jeopolitik çatışmaların siviller üzerindeki etkisini alarmla takip ediyoruz. Türkiye’nin lider finansal teknoloji şirketi olarak, Türk Kızılayı’nın Filistin’in Yaralarını Birlikte Saralım kampanyasına, Filistin’in Yaralarını Birlikte Saralım kampanyasına katıldık. Gazze’deki sivillerin artan insani ihtiyaçları nedeniyle bölgeye 15 misyon getirerek, “Milyon TL’lik insani yardım sağlama kararı aldık. Tarih boyunca bitmek bilmeyen çatışmalara sahne olan bölge coğrafyasında bir an önce kalıcı ateşkes ilan edilmesini ve barışın tesis edilmesini umuyoruz. Olan biteni takip etmeye ve neler yapabileceğimizi değerlendirmeye devam edeceğiz.”

 

Papara hakkında

Papara, KPMG’nin Global FinTech 100 listesinde yer alan Türkiye’nin lider FinTech şirketidir. Türkiye’den seçilen 68’inci Endeavor girişimi olmayı başaran Papara, orijinal LinkedIn bilgilerine göre belirlenen “LinkedIn En İyi Girişimler 2022” listesinde birinci sırada yer aldı ve Finovate tarafından düzenlenen 2022 Finovate Ödülleri’nde “En İyi Girişimler” listesine layık görüldü. dünyanın önde gelen FinTech topluluklarından biri. “Mobil Ödeme Çözümü” seçildi. Finansal hizmetleri herkes için hızlı, kolay, uygun fiyatlı ve keyifli hale getirmek amacıyla 2016 yılında kurulan Papara’nın, aralarında Uber ve Yandex gibi şirketlerin de bulunduğu 17 milyondan fazla bireysel kullanıcısı ve 1.500’den fazla ticari kullanıcısı bulunuyor. 570’den fazla çalışanı bulunan ve Happy Place to Work® kapsamında Türkiye’nin en memnun işyerleri arasında yer alan Papara, ürün ve hizmetlerini daha geniş coğrafyalara yayarak bölgenin lider ve rekabetçi finansal teknoloji şirketi olmayı hedefliyor. .

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu