Haber

Ronaldo hangi takıma gidecek? Ronaldo hangi takıma transfer oldu?

Gündeme gelen Cristiano Ronaldo’nun mukavelesinin karşılıklı olarak feshedildiği açılaması ile birlikte, Ronaldo hangi gruba gidecek? Sorusu gündeme geldi. Messi ile birlikte son devir dünya futbolunun en yeterlisi olarak gösterilen Portekizli Dünya Yıldızının hangi kadroya transfer olacağı araştırılıyor. Pekala, Ronaldo hangi kadroya gidecek? Ronaldo hangi gruba transfer oldu?

RONALDO HANGİ KADROYA GİDECEK?

Manchester United ile geçen dönemin başında mutabakata varan Ronaldo, Manchester City’nin astronomik teklifini reddetmişti. Ronaldo geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, “Sir Alex Ferguson, ezeli rakibe gidemeyeceğimi söyledi. Bu kulübe duyduğum hisler için geri döndüm. Ancak geride bıraktığım yıllara göre hiçbir ilerleme gösterememişler” ifadelerini kullanmıştı.

Cristiano Ronaldo, Manchester United’ın açıklamasından sonra çabucak karşılık verdi. Portekiz yıldız, ” Manchester United’ı çok seviyorum ve bu asla değişmeyecek. Manchester United ile yaptığımız görüşmelerin ardından, sözleşmemizi sona erdirmek için karşılıklı olarak anlaştık. Manchester United’a gelecekte en iyisini diliyorum. Yeni bir meydan okuma aramak için doğru zaman gibi geliyor” halinde konuştu. Cristiano Ronaldo’nun yeni kadrosu şimdi aşikâr olmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu