Haber

Turan Güneş Caddesi Yol Bakım Ekibi Tarafından Asfaltlandı

Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Ekibi, yaya ve araç trafiğini aksatmamak için mesai saatleri dışında gece geç saatlere kadar çalışıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Ekibi, yaya ve araç trafiğini aksatmamak için gece geç saatlere kadar yaya ve araç trafiğinin olmadığı saatlerde çalışıyor. Kocaeli Devlet Hastanesi’ne ulaşımın sağlandığı Turan Güneş Caddesi’nde asfaltlama çalışması yapan Yol Bakım Ekibi, trafiği aksatmamak, yolu rahat hale getirmek ve vatandaşların kullanımına sunmak için gece geç saatlere kadar üst yapı çalışmalarını tamamladı. Turan Güneş Caddesi’nde bozulan kısımlar asfalt çalışmasıyla onarıldı.

HIZLI MÜDAHALE İLE ONARIM

Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Bakım Ekibi hızlı ve etkin müdahalelerle şehir genelinde bakım, onarım ve üretim çalışmalarıyla en ufak bir aksamaya yol açmadan sorunu çözüyor. Yollarda iklim şartlarından veya ağır tonajlı araç geçişlerinden dolayı oluşan deformasyonlar hızlı müdahale ile onarılır. Yol Bakım Ekibi, şehir genelinde ana arterler, bulvar ve caddeler, köy yolları ve kaldırımlarda bakım ve onarım çalışmalarını yaya ve araç trafiğini aksatmadan hızlı, aktif ve pratik çalışmalarla gerçekleştiriyor. Yayalara ve araçlara zarar vermemek için yollardaki kısmi bozulmalar trimer kazısı ile sıyrılıp daha sonra asfaltlanmakta ve sorun çözülmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habergurgentepe.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu