Yaşam

Alaycı ve Tembel: Garfield Filminin İlk Fragmanı Yayımlandı

tembel kedi Garfieldaptal köpek odie ve Garfield’ın anlattığı kronik bekar John’un hikayesi dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip. Elbette bu kadar geniş hayran kitlesine sahip bir karakter zaman zaman sinemada da kendine yer buluyor. Yeni Garfield filmiyle birlikte tembel ve obur kedi bir kez daha beyazperdeye dönüyor.

Fragmana baktığımızda filmin çoğunlukla çocuklar için Bir aile komedisi olduğunu görüyoruz. Eski Garfield dizisini izlemiş olanlar için karakter alışık olduklarından biraz farklı görünebilir. Üstelik fragmandaki QR kodu kullanarak kendi evcil hayvanınızı sinemaya ekleme şansına da sahip olacaksınız.

Garfield fragmanı

Garfield filminin konusu

Garfield Sineması ile bir maceraya atılacağız. Garfield, babası Vic hayatta olduğunu Trenlerde bir kedinin yaşadığını öğrendiğinde hayatı alt üst olacaktır. Garfield ve Odie kendilerini evlerinden uzakta bulduklarında geri dönmek için Vic’in yardımına ihtiyaçları olacak.

Garfield oyuncu takımı:

Son zamanlarda hemen hemen her animasyonun seslendirme ekibi için yazılmış bir sesi bulunmaktadır. Chris PrattYapımda Garfield’ı seslendirecek. Samuel L.Jackson (Vic) ona eşlik edecek. Filmin kadrosunda Nicholas Hoult, Bill Murray, John Cena, Hannah Waddingham gibi isimler de yer alıyor.

Garfield filmi nerede vizyona girecek?

İlk aşamada film sadece sinemalarda gösterilecek. Filmin dağıtım hakları Çin hariç dünya çapında mevcuttur. sony’deolacak.

Garfield filminin çıkış tarihi:

Filmin henüz resmi olarak açıklanan bir vizyon tarihi olmasa da 2024 yazında vizyona gireceği belirtiliyor. Tahminler sinemanın 24 Mayısyılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu