Haber

Dark Souls: Remastered İçin Sunucular Açılıyor

Dark Souls: Remastered sunucuları tekrar erişime açıldı. Oyuncular Remastered sürümde çok oyunculu modu tecrübe edebilecek

Dark Souls: Remastered sunucuları tekrar etkin hale geldi. Aylardır çevrim dışı kalan oyun sunucuları gün içerisinde erişilebilir hale geldi. Geliştirici stüdyo FromSoftware açıklama yaparak duruma güncelleme getirdi. Dark Souls 2’nin sunucularının da tekrar açıldığı ve oyunun çevrimiçi özelliklerine kavuştuğu oyuncularla paylaşıldı.

FromSoftware yaptığı açıklamada birebir vakitte oyuncuları üzecek bir haber de paylaştı. Dark Souls: Prepare To Die Edition için sunucuların açılmayacağı ve oyunun bundan sonra çevrimiçi olarak oynanamayacağı belirtildi.

Çıkışının üstünden yıllar geçmiş olmasına karşın Souls serisinin birinci halkası severek oynanmaya devam ediyor. Oyunun Preapre To Edition sürümü ise çevrim dışı tecrübe sunmaktan yoksun kalacak. Dark Souls: Remastered ise faal sunucuları ile birtakım bakım ve iyileştirmelerin bitişiyle birlikte oyuncuları ağırlamaya hazırlanıyor.

İnsanların çıkışının üstünden bu kadar yıl geçmiş olmasına karşın Dark Souls 1 oynuyor olması şaşırtan gelebilir. Lakin oyunda farklı karakter dizaynları yapmak ve çevrimiçi PvP’de denemek bazı oyuncuların en büyük zevkleri arasında yer alıyor. Dark Souls’un sağladığı çeşitlilik ve güçlü savaş mekanikleri de göz önünde bulundurulduğunda oyunu oynamak için oyuncular kolaylıkla neden bulabiliyor.

Dark Souls: Prepare to Die Sunucuları Büsbütün Kapatılıyor

Souls serisiyle oyuncuların gönüllerini fetheden FromSoftware ise Elden Ring’in başarısıyla değerine değer kattı. Geliştiricinin son oyunu FromSoftware’in bünyesinde bulunduğu Kadokawa’nın karını %1100 artırdı. Hayyranlar şimdiden seriye ait yeni bir oyun görmek için sabırsızlanmaya başladı. Oyunun severleri ise Elden Ring’in devasa The Lands Between dünyasında vakit geçirmeye devam ediyor. Stüdyonun önde gelen ismi Hidetaka Miyazaki ise bir sonraki FromSoftware oyununun geliştirme sürecinin neredeyse sona erdiğini açıkladı.

Kaynak: SaveButonu / Gamegar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu