Haber

Kendisiyle Dalga Geçtiğini İddia Etti: Sınıf Arkadaşını Hortumla Dövüp, Bıçaklayarak Öldürdü

Mersin’de 12 yaşındaki kız öğrenci, sınavdan düşük not aldığı için kendisiyle alay ettiğini iddia ettiği sınıf arkadaşını okul tuvaletinde su hortumuyla dövüp, bıçaklayarak öldürdü.

12 yaşındaki E.D., aynı sınıfta eğitim gören 12 yaşındaki Fatmanisa Yürekli’yi not yazarak okul tuvaletine çağırdı.

Olay, saat 12.00 sıralarında Hüseyin Okan Merzeci Ortaokulu’nda meydana geldi. 12 yaşındaki E.D., aynı sınıfta eğitim gören 12 yaşındaki Fatmanisa Yürekli’yi not yazarak okul tuvaletine çağırdı. E.D., tuvalette evvel arkadaşını hortumla dövdü, akabinde da meskenden getirdiği bıçakla boğaz ve karın kısmından ağır yaraladı. E.D. kaçarken, öbür öğrenciler okul idaresine bildirdi. İhbar üzerine okula polis ve sıhhat takımı sevk edildi. Ambulansla hastaneye kaldırılan Fatmanisa Yürekli, hekimlerin tüm uğraşına rağmen kurtarılamadı.

E.D., imtihandan makûs not aldığı için Yürekli’nin kendisiyle alay ettiğini olayı da bu nedenle gerçekleştirdiğini söyledi.

Yakalanıp, polis merkezine götürülen E.D., sınavdan berbat not aldığı için Yürekli’nin kendisiyle alay ettiğini olayı da bu nedenle gerçekleştirdiğini söyledi. Polis, olayda kullanılan kabahat aleti bıçağı da koruma altına alındı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu