Haber

Yavaş, Altınok’un seçim afişini engelledi

Ankara“Biz ayrımcılığı ortadan kaldırdık” dedi. Mansur Yavaşrakibi Cumhur İttifakı ABB Lider Adayı Turgut Altınok’un pankartlarının bulunduğu duvarın önüne mobil pankartlar yerleştirerek Altınok’un pankartlarının yolunu kapattı. AnkaraBu durum yerelde oysüreç içerisinde Ankara Adil bir rekabetin olmadığı ortaya çıktı. ABB Lideri Ocak ayında Keçiören’de seçim bürosunun açılışında konuşuyor Mansur Yavaş“Bunca çamura rağmen Ankara“Kaldırımlardan ayrımcılığı, kin ve nefreti kaldırdık. Tıpkı Mansur Yavaş’ın, Cumhur İttifakı ABB Adayı Turgut Altınok’un seçim afişlerini kapatması gibi dikkat çekti.

“DÜRÜST VE ADİL BELEDİYECİLİK” AÇIKLAMALARI ÖNEMLİ

Her fırsatta dürüst ve adil belediyecilikten bahseden Mansur Yavaş, belediye kaynaklarını kullanarak Turgut Altınok’un posterlerini bloke ederek sözleriyle çeliştiğini bir kez daha ortaya koydu. Aralık ayında ABB adaylığı başvurusu sırasında konuşan Yavaş, “Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin adil, kaynak israf etmeden, dürüst yönetileceğini tüm dünyaya göstermek istedik, çok şükür bunu başardık ve aynı şekilde devam edeceğiz” dedi. yol.”

HERKESE “DÜRÜST YÖNETİM” GÖSTERDİ!

Yüz milyonlarca lira harcayarak Ankara’nın hemen her yerine posterleri asılan Mansur Yavaş, rakibi Cumhur İttifakı ABB Adayı Turgut Altınok’un posterlerinin bulunduğu duvarın önüne yeni reklam panoları yerleştirerek Altınok’un seçim posterlerinin önünü kesti. Bunun üzerine Yavaş’ın “Ankara’nın adil, tarafsız, kaynak israf etmeden ve dürüst yönetilebileceğini tüm dünyaya gösterdik ve bunu başardık” açıklamaları gündem oldu.

Kaynak: Haberler.com / Politika

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu